چسب نواری برق

چسب برق

در این مقاله قصد داریم به چسب نواری برق بپردازیم.

چسب نواری برق یا همون لنت برق خودمون نوعی از چسب های نواری هست که برای عایق سازی سیم های برق و دیگر رساناهای الکتریسیته به کار می رود .

جنس چسب برق معمولا از پلاستیک مخصوصا ماده وینیل است.

وینیل یا همون اتنیل گروه عاملی در شیمی آلی است که به صورت یک مولکول اتیلن و یک اتم هیدروژن از آن جدا شده باشد گفته می شود.ترکیبات شامل گروه وینیل به ترکیبات وینیلی معروف هستند. نمونه معروف و پر کاربرد این ترکیبات پلی وینیل کلرید است.

انواع بسیاری از لنت برق و شرکت های تولیدی مختلفی د رنگ های مختلف  وجود دارد. ولی بیشترین رنگ که برای لنت برق استفاده می گردد رنگ مشکی است که برق کاران از آن استفاده می کنند.

رنگ‌های دیگر چسب برق برای نشان دادن ولتاژ و فاز سیم است. در سیم‌های بلند، عایق‌کاری را با لنت سیاه انجام می‌دهند و در انتهای سیم یک حلقه چسب رنگی می‌زنند تا وضعیت سیم معلوم شود.

چسب برق در بسیاری موارد بی‌ربط به عایق‌سازی هم به کار می‌رود؛ مثلاً برای چسباندن موقت اشیا به هم یا برچسب زدن (چون به‌آسانی می‌توان روی این چسب چیزی نوشت). چسب برق را می‌توان با دست تکه‌تکه کرد.

پخش ایران چسب هم با توزیع بهترین لنت های برق مانند چسب برق دیاموند یا الماس و جک اسمیت و شرکت ایران چسب و غیره در تهران و شهرستان در خدمت تمام مشتریان عزیز می باشد.

برای دیدن لیست قیمت ها و دیگر محصولات شرکت پخش ایران چسب تماس بگیرید.

تلفن سفارشات : 021-77194167

09120158196

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *