چسب غفاری

چسب

در این مقاله به شرکت چسب غفاری خواهیم پرداخت و با محصولات این شرکت بیشتر آشنا خواهیم شد.

صنایع شیمیایی غفاری در سال 1343 به کوشش مهنــدس محسن غفاری قاضی سعید، تاسیس شده است. این شرکت با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، واحدکنترل کیفی و لابراتوارهای فرمولاسیـون پیشرفته، واحد تحقیق و توسعه بر پایه دانش و تجربه و با کادر متخصص و اموزش دیده ، این شرکت را به یکی از معتبر‌ترین تولیدکننده صنایع شیمیایی در خاورمیانه ساخته است. نقطه شروع این شرکت ، تولید چسب های دوقلوی غفاری بوده که در طی سالهای فعالیت خود، با توسعه و پیشرفت روز افزون و بکارگیری فناوریهای نوین، محصولات متنوعی بر سبد کالای خود افزوده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است.

صنایع شیمیایی غفاری مفتخر است که درتمامی دوران تلاشی بی وقفه برای کمک به تولید چسب کشور انجام داده است. صنایع شیمیایی غفاری در سال های متمادی در صنعت خودروسازی داخلی و دیگر صنایع بزرگ ایرانی، تنها با تکیه بر دانش و اعتقاد خود و همچنین بر پایه زنجیره انسانی مجرب، در سایه اتحاد و همدلی و تلاش شبانه روزی، توانسته خدمات ارزنده ای را به ایران عزیزمان ارائه دهد.

چسب غفاری با بیش از نیم قرن تجربه تولید و کسب مقام صادر کننده برتر به مدت 8 سال پیاپی تنها بخشی از افتخارات این شرکت می باشد.
 
در سایت چسبی دات کام به شرکت های مختلف تولید کننده چسب ایرانی و خارجی مانند استار باند  اینترباند  رازی  کاسپین  جلاسنج  شمال  جانسون  بل  هل   و دیگر شرکت های تولیدی خواهیم پرداخت.
 
نویسنده : مدیر سایت ( شفیقیان )
 
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *